Yılpar Slogan

DOYPACK POŞETLER

İletişim Bilgileri

Referanslarımız

Doypack Poşetler

Oturan ambalaj olarak bilinen (doypack) sistemi, üretilen ürünün raftaki albenisini arttırarak müşteriden güzel tepkiler almaktadır.

Hayatımızın her alanına giren ayakta duran torbalar, sıvı ve akışkan ürünler için uygun, kapaklı kapatma çözümleri ile sunulmaktadır.

Cam ve pet şişelere göre birçok yönden avantajı olan kapaklı doypaklar, gerek nakliye kolaylığı, gerekse esnek ambalaj olmanın getirdiği faydaları taşımaktadır.

Cam ve pet şişeler boşken de yer kaplamakta, nakliye esnasında maliyet oluşturmakta, kırılmalar yaşanmaktadır. Aynı şekilde, saklanması da çok yer kaplamaktadır. Kapaklı torbalar ise boşken katlanmakta ve yer tutmamaktadır.

Esnek ambalajlar malzeme birleşimleri, baskı teknikleri ile cam ve pet şişelerin sunamadığı olanakları da sunmaktadır.

Yarı otomatik veya tam otomatik olarak doldurulabilir.

Ürünün yapısı OPP/CPP, PET/LDPE, PET/ALU/LDPE olmakla birlikte baskı tekniği Flexo yada Rotogravür olmak üzere müşterinin isteğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.


YILPAR A.Ş, Doypack ambalajların imalatında aşağıda belirtilen olanaklara sahip olarak üretim yapmaktadır;

• Zipli ve Zipsiz körüklü veya 3 tarafı kapalı baskılı ve baskısız poşetler
• Şekilli kesim imkanı
• Laser kesimli poşetler
• Yandan musluklu içecek ve gıda poşetleri.

ambalaj, yilpar ambalaj, ambalaj sektörü, ambalaj firmaları, fleksibl ambalaj, esnek ambalaj, gıda ambalajı, doypack poşet, iml body sleeve, su ve meşrubat ambalajları, standart etiket, baskılı etiket, ofset kutu, izmir

BİZE ULAŞIN

Kazım Dirik Mahallesi 297/2 Sokak No:5 Bornova / İZMİR

+90 232 435 67 50 (pbx)

+90 232 486 78 43 (pbx)

info@yilpar.com

HEDEFİMİZ

1950'lilerden gelen tecrübesini 21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen YILPAR A.Ş. yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.