Yılpar Slogan

HEDEFLERİMİZ

İletişim Bilgileri

Referanslarımız

Hedeflerimiz

YILPAR A.Ş. Toplam Kalite anlayışı ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile toplam kalite felsefesinden taviz vermeksizin, mevcut ürün ve hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmekte, Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamaktadır.

"Oluşturmuş olduğumuz Kurumsal yapıyı ve Şirket Kültürünü koruyarak"
Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanarak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktayız.

"Birinci önceliğimiz müşterilerimizdir."
Müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

"Daima "en iyi" olmak vazgeçilmez hedefimiz."
Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

"Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak."
Gerek hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmek, gerekse toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı ve savurganlığa taviz vermemeyi hep ön planda tutuyoruz.

"İş ilişkilerimizin temeli"
Güven, iyi niyet, anlayış. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

En önemli görevimiz topluma katkıda bulunmak. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve geleceğin kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Kazım Dirik Mahallesi 297/2 Sokak No:5 Bornova / İZMİR

+90 232 435 67 50 (pbx)

+90 232 486 78 43 (pbx)

info@yilpar.com

HEDEFİMİZ

1950'lilerden gelen tecrübesini 21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen YILPAR A.Ş. yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.