Yılpar Slogan

IML ve BODY SLEEVE

İletişim Bilgileri

Referanslarımız

IML ve Body Sleeve

Etiket, günümüzde markanın imajı konumundadır.İyi bir etiket kendini çok kısa bir sürede ifade etmelidir.Bu da ancak, tüketiciyi harekete geçirici, uzun süre kalıcı etki bırakıcı bir etiket ile mümkün olmaktadır. IML&Body Sleeve ürünlerde, Ambalaj kağıdı gibi yırtılma, çizilme ve sızıntı söz konusu değildir. Su ve yağdan etkilenmez.

Üretmekte olduğumuz Shrink Sleeve Ambalajlar, 19 lt. su damacanalarda, reçel, bal, pekmez, tahin kavanozlarında, kahve, krema kaplarında, Organik Gübre ambalajlarında, kimyevi madde ambalajlarında, şampuan ve temizlik ürünlerinde ve aklınıza gelebilecek birçok ürünün etiket ve emniyet bandı problemini çözmektedir. Shrink Sleeve Ambalaj ürüne 360 derecelik bir görüntü ile her yüzeye adapte olur. Bulunduğu kabın şeklini alarak çok çekici, parlak ve şık bir ambalaj haline gelir.

• Pvc veya Pet Shrink malzemelere baskı
• Rotogravure veya Flexo
• Emniyet bantları

ambalaj, yilpar ambalaj, ambalaj sektörü, ambalaj firmaları, fleksibl ambalaj, esnek ambalaj, gıda ambalajı, doypack poşet, iml body sleeve, su ve meşrubat ambalajları, standart etiket, baskılı etiket, ofset kutu, izmir

BİZE ULAŞIN

Kazım Dirik Mahallesi 297/2 Sokak No:5 Bornova / İZMİR

+90 232 435 67 50 (pbx)

+90 232 486 78 43 (pbx)

info@yilpar.com

HEDEFİMİZ

1950'lilerden gelen tecrübesini 21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen YILPAR A.Ş. yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.